עגלות קפה לאירועים – תפנקו את עצמכם

לא מעט השתנה בארץ ובעולם במאה השנים האחרונות, אבל יש משהו אחד שנשאר אותו הדבר – הקפה היה, עודנו ועתיד להיות לפחות במאה השנים הקרובות המשקה הפופולארי והאהוב ביותר. הישראלי הממוצע, לדוגמא, שותה קרוב ל-3 כוסות ביום. 88% מהישראלים שותים לפחות ארבעה כוסות בשבוע. אז באירוע הבא שלכם, בשמחה הפרטית/העסקית שלכם, לא תתנו להם את מה שהם כל כך אוהבים? עגלות קפה לאירועים – אירוע בטעם טוב.

עגלות קפה לאירועים- המון קפה, אבל לא רק!

אם עד לפני חמש שנים, נדירים האירועים שלוו בעגלות קפה, הרי שכיום הדבר תופס תאוצה מהירה. עגלות קפה לאירועים מכילות מגוון משקאות ותוספות. אלו הן המרכזיות שבהן: • שלל סוגי קפה מפולים איכותיים ובראשם אספרסו (קצר, ארוך, כפול), מקיאטו, אמריקנו, קפה הפוך, נס קפה על בסיס מים / חלב, קפה שחור, נטול קפאין ועוד. קיימת אפשרות גם לקפה קר ואייס קפה. • לחובבי התה מוצעים עשרות סוגי תה חום / ירוק מרחבי העולם. עגלות כאלה מציעות בריאות וטעם נפלא בכל לגימה. • לקטנטנים או לאלו שרוצים להרגיש קטנטנים לרגע, מוצע שוקו חם/קר בטעמים נפלאים.

יתרונות נוספים של עגלות קפה לאירועים

כמו שבוודאי הבנתם, הטרנד של עגלות הקפה לאירועים הפך ללהיט באירועים עסקיים ופרטיים (חתונות, בר/בת מצווה ועוד) ולא בכדי. כמובן שישנן יתרונות רבים ללהיט התורן של עולם האירועים: • ישנם אנשים שאוהבים את הקפה שלהם בהתחלה, אחרים יחד עם הארוחה ורבים וטובים רק בסיומה. נהדר, עגלת הקפה נמצאת לאורך כל הערב. • על השפעת הערנות שיוצר קפה עין עוררין, ולבטח תרצו שבאירוע שלכם, האורחים לא יפהקו כל הערב. כוס קפה או שניים – והערב יימשך אל תוך הלילה, לשמחתכם, כמובן. • שתייה חמה לאחר ארוחה מצמצת את תחושת הכבדות שלאחר הארוחה. זהו עוד משהו טוב שאתם יכולים לעשות עבור האורחים שלכם. מספר רב של חברות להפקת אירועים וחברות קפה מציעות עגלות קפה לאירועים. בתהליך הבחירה בדקו היטב את סוג הקפה המוצע, איכויותיו, מגוון האפשרויות לאורחים, זמני הגעה ועזיבה, תפעול העגלה במהלך הערב, וכמובן – מחירים. לא תאמינו כמה הפערים עשויים להיות גבוהים. וזכרו שלפעמים כדי להגיע לשלמות, חסרה חתיכה אחת קטנה… עגלות קפה לאירועים – בדיוק מה שהאורחים שלכם רוצים. תיהנו!
פורסם בקטגוריה טיפים לחתונה. אפשר להגיע לכאן עם קישור ישיר.