סידורים ליום החתונה – כל המידע

יום החתונה שלכם, אחד הימים המרגשים בחיים, שני אולי ללידות. כולם רוצים את החתונה המושלמת, להיות מוקפים באנשים שאנחנו אוהבים, במשפחה ובחברים, לעשות להם שמח, ולתת להם את ההזדמנות לשמוח איתנו ולשמח אותנו. עם כל השמחה הגדולה שבדרך, יש גם המון סידורים והכנות, והלחץ לעיתים עולה בימים שלפני. יום החתונה עצמו הוא לפעמים מלחיץ במיוחד, וכדי שלא תשכחו את הידיים והרגליים שלכם, הכנו לכם את הרשימה הקצרה הבאה.

מה עושים ביום החתונה

דבר ראשון יש לחשוב על ההגעה. מי מסיע אתכם, או שאולי אתם נוהגים בעצמכם, ובכל אופן עם איזה רכב. הטרנד של השנים האחרונות הוא כמובן להגיע בשיא הסטייל לחתונה, וכדי לעשות זאת ישנם שירותי השכרת רכב ליום אשר מאפשרים לכם למצוא רכב יוקרתי למדי במיוחד בשביל החתונה. לכן אחד הדברים החשובים הם לוודא כי מישהו מהחברים, המשפחה או אתם בעצמכם אוספים את הרכב מחברת ההשכרה. תוך כדי שאתם מוודאים בבוקר מאיפה מגיע הרכב, אנו ממליצים לאכול ארוחת בוקר גדולה במיוחד. גם אם אתם לא רגילים לאכול, היום מדובר ביום מיוחד, אז יש לכם סיבה כפולה לשנות מנהגים, אפילו ליום אחד. הסיבה היא שרוב הסיכויים הם שלא תכניסו שום דבר לה עד הערב, במקרה הטוב. בהרבה מהמקרים החתן והכלה אוכלים ממש בסוף החתונה, אחרי שכולם הולכים, ונשארים רק החברים הקרובים במיוחד ששרדו עד הסוף.

תיק לאירוע – חשוב במיוחד!

בעוד שהרבה מהאחריות לפרטים האינסופיים של החתונה נופלים על כתפי חברים ומשפחה, יש כמה דברים שאתם חייבים לעשות לבד. הכנת תיק אישי לאירוע ובו כל מה שאתם צריכים כדי לוודא שלא יהיו אפילו רגע אחד בו לא תמצאו בדיוק את מה שרציתם. מפלסטרים ומברשת שיניים, דרך בושם ועד לחטיפי אנרגיה, משככי כאבים, וכמובן – וארנק, תכינו רשימה של הדברים שאתם צריכים איתכם בכל מקרה, ותעמיסו בלי חשבון. עדי שיהיה יותר מאשר יחסר. מעבר לדברים כללים, ישנם דברים חשובים מאוד שפשוט אסור לשכוח. טליות וכיפות, כוס לשבירה, ועדיף שתיים, לכל מקרה. בגדים להחלפה, מצלמה שלכם, לתת למלווה הצמוד שיתעד כל הזמן, משקפיים, ואם יש זוג נוסף, להביא גם. לכלה חשוב שתהיה קשית, כדי לא למרוח את השפתון כשהיא שותה, וכמובן, הרבה מאוד בקבוקי מים, שיהיו בכל פינה, כי ההתרגשות מחממת, והחום מייבש, ואם כבר מתעלפים בחתונה, אז מהתרגשות, ולא מהתייבשות. הדבר האחרון, ואולי החשוב ביותר הוא דווקא דבר קטן ומיוחד. ישנו רגע נדיר בחיים, רגע שמתקרב אליכם בצעדי ענק, והוא הרגע שאתם עומדים מתחת לחופה, עם הרב, מול החברים והמשפחה, ומחליפים נדרים. מעבר לנדרים, ישנו עוד משהו, דבר קטן אחד – הטבעות. אל תשכחו לקחת אותן כשאתם יוצאים מהבית, ולוודא שהן במקום בטוח ושמור.
פורסם בקטגוריה טיפים לחתונה. אפשר להגיע לכאן עם קישור ישיר.