יעדים מומלצים לירח דבש

אם אתם מעוניינים לדעת מהם היעדים האטרקטיביים ביותר לירח הדבש שלכם והאם כדאי לכם לתכנן את הטיול בעצמכם או לפנות אל חברה שמציעה טיולים מאורגנים לזוגות שזה עתה נישאו, התחילו לקרוא מאמר זה.

איפה לבלות?

אם אתם מתלבטים היכן לבלות את ירח הדבש שלכם ותוהים מה ההבדל בין טיול מאורגן לבין חבילת נופש כדאי לכם לדעת שטיול מאורגן הוא טיול אותו מארגנים בשבילכם מ- א' ועד ת'. כאן, לא תצטרכו לעשות מאומה ולא תצטרכו לדאוג לטיפול בכל מיני עניינים לא סגורים, ביטולים ועדכונים הקשורים אל הנופש, יש מישהו שעושה הכל בשבילכם. חשוב להבין שתקופת ירח הדבש היא אחת התקופות החווייתיות ביותר של כל זוג שמתחיל את דרכו החדשה יחדיו וזוהי קרוב לוודאי אחת התקופות היחידות בחייכם בה תוכלו להתנתק מכל מחויבות ופשוט ליהנות. מסיבה זו זוגות רבים מעדיפים לוותר על עיסוק בטיול ובוחרים בחברה שמציע להם טיולים מאורגנים לירח הדבש למגוון יעדים אטרקטיביים.

ירח דבש ביעדים אקזוטיים

אם תמיד חלמתם להתחתן ולצאת לירח דבש ביעד אקזוטי, כיום הדבר אפשרי ויש מישהו שמארגן את הטיול עבורכם מתחילתו ועד סיומו. טיולים ונופשים מאורגנים לירח הדבש כוללים את כל הקשור אל הזמנת בתי מלון ביעדים אותם בוחרים האפשרויות השונות שעומדות בפני הזוגות הצעירים הן:
  • איים מלדביים- חמש מאות קילומטרים מצידה הדרום מערבי של יבשת הודו ממוקמים האיים המלדביים, יעד אידיאלי לירח הדבש. איים אלו יפהפיים, יש בהם חופי אלמוגים, לגונות, חולות לבנים ובתי מלון ברמה הגבוהה ביותר.
  • זנזיבר- זנזיבר ידוע גם בשם 'אי התבלינים' והוא מציע לזוגות הטריים חופים משגעים עם חולות לבנים, מי טורקיז בדיוק כמו בסרטים, צלילה בין השוניות, טיול בעיר העתיקה והציורית של זנזיבר, ביקור בספארי המדהים ועוד.
  • איים קנרים- האיים הקנרים מהווים עוד יעד אטרקטיבי במיוחד לירח הדבש שלכם. איים אלו שייכים לקהילות האוטונומיות של ספרד ומבוססים בעיקר על תיירות. הם ממוקמים על ארכיפלג של האוקיאנוס האטלנטי וכוללים 7 איים, ביניהם האי טנריף שנחשב האי התיירותי ביותר והגדול ביותר מבין האיים.
  • איי סיישל- ירח דבש באחד מאיי סיישל הוא ירח דבש אותו קרוב לוודאי תזכרו לאורך כל חייכם. האי מציע את כל סוגי הנופש ואת כל הפעילויות המהנות ביותר. אם מדובר על שיט, סקי וצלילה, טיולי ג'יפים, טיולים במסלולים רגליים, ביקור במוזיאונים, במושבת האמנים במקום, שהייה בחופים הלבנים של האיים, השתתפות במסע שייט ועוד.
לסיכום, אלו הם רק חלק מאותו יעדים אטרקטיביים אליהם ניתן לנסוע במסגרת טיולים מאורגנים וחבילות נופש לירח הדבש. אפשרויות נוספות הן כל מיני יעדים באירופה, כמו למשל טוסקנה באיטליה, כרתים, אתונה, איי הבהאמס. טרם אתם בוחרים בדיל, חבילת נופש או טיול מאורגן תמיד יש לברר האם אותו טיול מאורגן או חבילת נופש מתאימים לכם.
פורסם בקטגוריה אחרי החתונה. אפשר להגיע לכאן עם קישור ישיר.