טיפים לתכנון נכון של החתונה והמשך החיים יחד

מזל טוב! היום המאושר של החיים שלכם מתקרב ובא. הצעת הנישואין הוגשה, הכלה לעתיד אמרה- I DO, ותחילת החיים האמיתיים שלכם ממש נמצאת בפתח. אכן, החתונה זה שיא מדהים ומרגש, אבל זהו רגע אחד של חיים שלמים שיכללו עוד שיאים רבים שאותם תרצו לחגוג. על כן, לא כדאי שתתחילו את החיים שלכם עם חוב, רק בגלל שהייתם פשוט חייבים לעשות את החגיגה הגדולה, המרהיבה והנוצצת ביותר עליה הייתם יכולים רק לחשוב. כדאי שתדעו שאתם יכולים לחגוג אירוע נוצץ גם מבלי להוציא יותר מהיכולת שלכם ולפשוט את הרגל, פשוט צריך לעשות את הכול עם מעט מחשבה ומעט תכנון.

הנה כמה טיפים שיסייעו לכם להתחיל את החיים ברגל ימין:

  • עשו מחקר שוק. בגין כל שירות או מוצר תוכלו לקבל אלטרנטיבות שונות. זה נכון שבמקרים רבים אנחנו משלמים על איכות שאותה אנחנו רוצים להבטיח, אבל לא תמיד כך הדבר, וגם לא כל איכות מצדיקה את המחיר שלה. זכרו שלכל חתונה יש גם יום למחרת, ואתם לא רוצים להתעורר ביום שאחרי החתונה שלכם רק כדי לגלות שאתם מתחילים את החיים עם ברוך כלכלי. השוו מחירים ובחרו את השירותים שבהם היחס בין המחיר לתמורה הוא הגבוה ביותר.
  • היעזרו בהלוואות. יש היום המון מסלולים עם תנאים משתלמים במיוחד. הלוואה נוחה עם ריבית פריים ופריסת תשלומים שתתאים לתזרים ההכנסות שלכם תוכל להקל על תחילת החיים המשותפים מבלי שתצטרכו להיאבק בכדי לסגור את החודש. ריבית פריים מצטרפת בדרך כלל לריבית על הקרן, כך שחשוב לחשב היטב את גובה הריבית הסופית על מנת לקבל תמונה מלאה של המצב שלכם.
  • השקיעו את הכסף. אם במקרה נותר לכם כסף לאחר האירוע, מה שקורה בלא מעט מקרים שבהם האירוע תוכנן בקפידה, הקפידו להשקיע את הכסף, לפחות חלק ממנו. זה נכון שהדבר המפתה ביותר הוא לבזבז את כולו על ירח הדבש, ואף להוסיף עליו עוד אם יש צורך, אבל אם תתאפקו מעט, תופתעו לגלות עד כמה הכסף הזה ישרת אתכם, בעתיד הלא רחוק.
  • היעזרו ביועץ כלכלי. במיוחד אם אתם נכנסים אל תוך החיים המשותפים ללא חסכונות, ואם אין לכם רקע מובחן בעולם הפיננסים, קחו יועץ שיבנה לכם תוכנית כלכלית. הקמת משפחה היא זהה להקמה של עסק מבחינה כלכלית. למרבה הצער, אף אחד לא ממש מלמד אותנו כיצד להתנהל כהלכה מבחינה פיננסית בחיים, וכתוצאה מכך אנשים רבים מוצאים את עצמם בתור צרות כלכליות כבר בשלבים הראשונים של החיים. במקרה זה, כמו במקרים רבים בחיים ידע הוא כח, וככל שיהיה לכם ממנו יותר, כך תוכלו להבטיח את העתיד שלכם ושל הילדים שלכם. לקחת עזרה חיצונית היא מתנה ענקית שתוכלו לעשות למען עצמכם.
פורסם בקטגוריה ארגון חתונה. אפשר להגיע לכאן עם קישור ישיר.