טיפים לעיצוב חתונה מהסרטים

חתונת החלומות בהישג ידכם

אם יש אירוע שבו צריך להשקיע את כל המאמצים זוהי החתונה. יש הרבה אירועים שנחגוג במהלך החיים שלנו אך כאן מדובר על אירוע שאנחנו חוגגים לא רק עם עצמנו ולא רק עם המשפחה או החוג החברתי הקרוב אלא אנשים רבים שלא ראינו זמן רב שבאים לחלוק כבוד וליהנות בחגיגה הכי גדולה. החתונה היא הרגע בו הזוג מתאחד יחדיו ומעבר לריקודים ולאכול שחשוב שיהיו איכותיים ומהנים, יש צורך לערך מוסף לחתונה, משהו שיהיה רק שלכם. בימינו עיצוב החתונה וההפקה עצמה צריכות לעמוד ברף הרבה יותר גבוה וכדי לעצב חתונה מהסרטים יש כמה דברים שכדאי שתדעו.

10 טיפים לעיצוב חתונה מהסרטים

  • חשוב מאוד לבצע התאמה אישית למה שאתם רוצים. אל תבחרו עיצוב שאומרים לכם שהוא יפה אך אתם בלבכם לא אוהבים כל כך. חשוב מאוד שתרגישו בנוח ביום החתונה שלכם בעיצוב שאתם הייתם שותפים לבחירה שלו. לא פשוט לבחור עיצוב ליום הכי חשוב בחייכם כשיש לכם רק הזדמנות אחת לחתונה מהסרטים.
  • נסו לא להיכנס ל-ויכוחים לגבי העיצוב אלא להגיע להסכמה ביחד. לפעמים יש ויכוחים לגבי העיצוב כמו לגבי שאר האלמנטים בחתונה ובעיקר בגלל שיקולי תקציב וכדאיות. לא כדאי לזוג להמשיך עם ויכוחים יותר מידי עד שהם יתפתחו לריב, חשוב לזכור שגם מהדרך צריך ליהנות.
  • תראו כמה שיותר עיצובים. אל תחשבו שאת העיצוב המושלם תשיגו נטו מהדמיון שלכם. העיצוב המושלם יגיע אחרי שתצפו בעיצובים רבים שיתנו לכם רעיונות ויתניעו את הדמיון כדי שיעבוד שעות נוספות. יכול להיות שיש עיצוב מושלם שתראו בגוגל ותחליטו שזה מה שמתאים לכם.
  • אל תגזימו בעיצוב. הרבה אנשים מחפשים להתחכם יותר מידי וכך יוצא שלא רק שהעיצוב יוצא מבולגן ולא נאה לעין הם צריכים לעבוד עם ספקים רבים ולהוציא כסף רב. לא קל לתאם בין חנות הפרחים בחולון לנרות שהזמנו באינטרנט ועוד כשיש לנו מדידות בסלון הכלות בצהריים ולכן ההכבדה הזו יכולה רק להזיק.
  • כדאי לבחור אווירה מסוימת אותה תם רוצים לשדר. קשה לבחור ריהוט גן מתאים, אפשרויות עיצוב לשולחן וגם שמלת כלה שיתאימו זה לזה בלי שיש קו אחד מנחה שמהווה מכנה משותף בין כולם. תוכלו לבחור אווירה יוקרתית, אווירה צעירה, אווירה טבעית, אווירה כפרית ועוד שלל עיצובים וכך הקו המנחה יהיה זה שיעזור לכם להשיג עיצוב שייצור הרמוניה. הרי בסופו של דבר ההרמוניה היא זו שיוצרת עיצוב איכותי אמיתי.
  • שלבו פרחים בחתונה שלכם. פרחים בחולון, בתל אביב ובירושלים רק מחכים לכם לכל חתונה בכל אווירה שהיא. אפשר לשלב יותר פרחים או פחות פרחים אך פרחים צריכים להיות בכל מקרה. אפשר לשלב אותם בכל מקום וכך ההתאמה שלה מושלמת.
  • אל תשכחו לעבוד עם תקציב. עיצוב חתונה מהסרטים זו משימה לא פשוטה וגם לא כל כך זולה וחשוב לשים לב לגבולות שקבעתם מראש.
  • התאימו את העיצוב למקום האירוע. עם כל הכבוד אליכם. יש גן אירועים ויש אולם אירועים ולא כל עיצוב יתאים לכל מקום.
  • אל תחשבו שלילי. ביום בו אתם רוצים שהכול יהיה מושלם הכי קל לחשוב שלילי ו"מה היה קורה אם". תתנערו מהמחשבות האלו ותבינו שהעיצוב הוא לא זה שיגרום לערב להיות מושלם.

תיעזרו במעצב מהתחום

חובה להיעזר במעצב שמבין. אמנם אתם רוצים להשיג את החתונה הכי יפה אך חשוב מאוד להיעזר במישהו שמבין בעיצוב ולאו דווקא לעצב בעצמכם. אף אחד לא יתאכזב לשמוע שלא אתם אלו שעיצבתם אחרי שהוא יחמיא לכם על העיצוב ואם אתם באמת רוצים לקבוע שיא עיצוב חד שיביא בדיוק לידי ביטוי את מה שדמיונכם חשק בו, המעצב יוכל לעזור לכם. יש אנשים שעומלים על עיצוב אירועים כל חייהם ומעבר לתחום העיצובי עצמו הם יכוונו אתכם לעבודה עם ספקים וחומרים מסוימים, יעזרו בחישוב התקציב וכולה.

פורסם בקטגוריה טיפים לחתונה. אפשר להגיע לכאן עם קישור ישיר.