חתונה כמנוף פיננסי

אם בעבר התפקיד העיקרי של החתונה עבור רוב האנשים היה תפקיד רומנטי בעל משמעות סמלית, כיום חתונה היא שילוב מנצח של רומנטיקה ואיחוד בין הזוג וכלי למינוף פיננסי לתחילת חייהם. במאמר זה נסביר מהי הכוונה.

החתונה כמנוף

הקונוטציה הראשונה של כל אחד מאיתנו כאשר הוא שומע את המילה מנוף הוא מינוף. לאחר מכן רובנו מדמיינים את הכלי הכבד, שמטרתו העיקרית היא לאחוז במשהו שנמצא על פני האדמה או על מישור נמוך יותר ולהעבירו למישור אחר, ולעיתים גבוה יותר. כאשר אומרים שחתונה היא מנוף פיננסי, הכוונה היא שאם תתכננו נכון את החתונה שלכם, תצאו ברווחים ממנה ותוכלו להגדיל ראש ולפנות אל מומחה בתחום ניהול תיק השקעות על מנת שיגדיל את הרווח שלכם מהחתונה וזאת על ידי השקעה נכונה.

יום לאחר החתונה

בדרך כלל בערב של החתונה או יום לאחר החתונה הזוג מוצא את עצמו עם ערימה של מתנות, ערימה של שיקים וכסף מזומן שהוכנס למעטפה כמתנת החתונה. סכום זה יכול להסתכם בכמה מאות שקלים, אך ברוב המקרים (במיוחד אם החלטתם לערוך חתונה גדולה) הסכום יכול להגיע גם לאלפי שקלים ואף יותר. בשלב זה תצטרכו לעשות את אחת ההחלטות החשובות והגדולות בתחילת חייכם המשותפים, ההחלטה כיצד להשקיע את הכסף שלכם על מנת להרוויח ממנו כמה שיותר. סכום זה ניתן למנף בכל מיני צורות וזאת במטרה לקנות דירה חדשה, לקנות רכב, לממן נופש או טיול מסביב לעולם כמתנת ירח דבש ועוד. אז מה עושים? קודם כל סוגרים את כל החובות האישיים שלכם, החובות לספקים של החתונה וההלוואות הקודמות שלכם. עם הכסף שנותר (ואולי עם סכום נוסף מההורים), ניתן לפנות אל יועץ השקעות/מנהל תיקי השקעות כדי שימליץ לכם כיצד כדאי להשקיע את הכסף.

ניהול של תיק השקעות- חשוב לדעת

יש אפשרות לבחור ולהשקיע את הכסף שלכם לתקופה קצרה או ארוכה, באפיק סולידי או באפיק מנייתי בו הסיכון גבוה אך גם רווחי ההשקעה יכולים להיות גבוהים משום כך ועוד. חשוב שכל זוג שפונה אל מנהל תיקי השקעות יאמר לו בדיוק מהי המטרה של ההשקעה שלו, לכמה זמן והאם הוא מעוניין ברמת סיכון גבוהה, נמוכה או ממוצעת. בצורה זו המומחה יכול להחליט על ההרכב הנבון ביותר של תיק ההשקעות עבור אותו זוג שהתחתן. חשוב לדעת שניהול של תיק ההשקעות תמיד חייב להיעשות על ידי מומחה בתחום שיכול להציג בפניכם תעודת הסמכה לביצוע עבודה זו. ההמלצה היא תמיד לבחור מנהל השקעות עם רזומה מוצלח בתחום ההשקעות, ניסיון רב, מוניטין ללא רבב, אדם בעל ידע המכיר את כל שיטות המסחר בבורסה, המודלים הפיננסיים ואת כל התקנות והחוקים השונים בתחום ההשקעות בשוק ההון. לסיכום, אם אתם מעוניינים למנף את סכום הכסף שיש ברשותכם, הגיע הזמן לבחור באותו מנהל תיק מוכשר, שיאפשר לכם ליהנות מתשואה יפה על השקעת סכום הכסף שקיבלתם כמתנה לחתונה.
פורסם בקטגוריה ארגון חתונה. אפשר להגיע לכאן עם קישור ישיר.