החיים שאחרי החתונה – יעדים מומלצים לירח דבש

החתונה הייתה מהממת, החברים נשארו עד הבוקר, הדי.ג'יי היה בהלם מרחבת הריקודים המלאה תמידית, ואפילו הדוד הסנוב ביותר הודה שהאוכל היה מעולה. עשיתם זאת, ואתם אחרי ההפקה הגדולה ביותר של החיים שלכם. לפניכם שנים ארוכות כזוג מאושר, הקמת הבית והמשפחה, ובניית החיים שלכם. אחד הפינוקים הגדולים ביותר שהתרבות שלנו מחזיקה הוא הרעיון של ירח הדבש. נכון, לא כולם מנצלים באמת חודש שלם לצורך תקופת הקרבה של אחרי החתונה, אך לא משנה אם אתם מתכננים חופשה של סופ"ש, שבוע או חצי שנה ביחד, מגיע לכם קצת נופש, להירגע, להתרווח, ולשחרר את המתחים שהצטברו בתקופה שלפני החתונה.

אז לאן נוסעים לירח הדבש?

אירופה היא יעד נבחר של הרבה מאוד מהישראלים בירח הדבש. היבשת העצומה מציעה מגוון כה רחב של מדינות, ניחוחות ואפשרויות, שלא לכולם פשוט להחליט. טיסות לברלין, לפאריז, לרומא ולעוד המוני יעדים מרכזיים יוצאים יום-יום מנתב"ג, אך במקביל אליהם גם יעדים עם שמות פחות גדולים מאפשרים לכם מגוון עצום, או בלבול רב. ברלין היא אכן בחירה מעניינת, למי שיש לו שבוע או עשרה ימים. מי שאוהב ליהנות מעיר יפה, אך נמנע לעיתים מפינוקים בגלל מחירים גבוהים, יגלה כי ברלין היא המקום האידיאלי לזוג צעיר לנפוש בו. העיר מלאה באטרקציות אינספור, והמחירים בה נוחים במיוחד. אז אם אתם שניכם חיות עירוניות, אין ספק שברלין היא חוויה מעולה לירח דבש. עוד עיר ששווה לבקר בה, ואולי כלק מסיבוב בירות אירופאיות, היא כמובן אמסטרדם, עיר התעלות והאופניים. באמסטרדם לא חסרים פינוקים, ותוכלו ליהנות ממופעי תרבות מיוחדים ומרגשים ולייצר חוויות מרגשות לזיכרון המשותף שלכם. פאריס היא גם יעד מעולה לירח הדבש, שכן פינוק איכותי נשען הרבה על אוכל איכותי, ופאריס, כמו צרפת כולה, היא יעד מיוחד לזוגות שאוהבים ליהנות מתענוגות החיים.

מקומות רחוקים – תקופות ארוכות

לאלו שבינינו שלא מוכנים להתפשר, ורוצים ליהנות לפחות מכל ירח הדבש, אם לא מיותר מחודש אחד, מחכים יעדים רבים במיוחד. אחת הסיבות העיקריות שזוגות צעירים לא יוצאים לחודש שלם היא המחויבות לעבודה ולצורך בכסף. אם אתם רוצים להוציא מעט וליהנות בלי חשבון, תאילנד היא ככל הנראה היעד שלכם. מסאז'ים מפנקים, אוכל מגוון, חופים מרהיבים ונופים עוצרי נשימה, שלא להזכיר עוד את המשקאות המקומיים שידאגו כי לא תפסיקו לסחרר אחד את השנייה מאהבה וחיוכים. זוגות אלטרנטיביים בוחרים הרבה פעמים לנסוע למזרח הרחוק, כשהודו הופכת בשנים האחרונות ליעד מיוחד לירח הדבש. הסיבה העיקרית היא שניתן כיום לבלות בהודו גם בסטנדרטים אירופאים יחסית, וברמה גבוהה מאוד, ובכל זאת לשלם הרבה פחות ממה שהיה עולה אותו השירות באירופה. יעד זה מתאים לרוב לאנשים שכבר בילו בהודו כזוג או בנפרד, ולכאלו שמעוניינים בירח דבש ארוך, בלי לשבור את הכיס.
פורסם בקטגוריה ארגון חתונה. אפשר להגיע לכאן עם קישור ישיר.