גם אם החתונה לא מלכותית – הקינוחים כן

אין אירוע משמח יותר מאשר חתונה. החתן והכלה נרגשים, ההכנות בעיצומן, השמלה, הצלם, האולם וכמובן- האוכל. ידוע הדבר, כי הדבר אותו האורחים זוכרים יותר מכל הינו רמת האוכל האירוע. אם האוכל היה טוב ואיכותי- כולם ידברו על החתונה המדהימה. אם האוכל היה ברמה בינונית ומטה- החתונה שלכם תיזכר כבינונית גם אם יתר הדברים היו מדהימים. כל ארוחה טובה חייבת להסתיים בקינוח מעולה. הקינוח הוא זה שחותם את האירוע והוא חייב להשאיר טעם של "וואו". נשאלת השאלה, אילו קינוחים יפילו את האורחים מהרגליים ? אילו קינוחים ייגרמו לאורחים להרגיש שהם בחתונה מלכותית ?

העוגות

הקינוח המסורתי וההכרחי הינו לפחות עוגה אחת ולכן חשוב שהיא תיראה מדהימה וטעמה יהיה ערב לחיך. אחת העוגות המרשימות ביותר הינה עוגה מלאת פירות יבשים המעוטרת בקישוטים אכילים, כדוגמת עוגה מכוסה בוורדים עשויים מרציפן או שוקולד. כמובן חשוב להקפיד שהמראה יהיה אסתטי ואלגנטי במיוחד כיאה לקינוח מלכותי. כמו כן, אין להימלט מעוגת שוקולד חמה. כיצד ניתן להפוך עוגת שוקולד חמה לעוגה מלכותית ? בקלות. שילוב העוגה עם עוגת ביסקוויטים קלאסית, ייצור עוגה חלומית ומלכותית בעלת טעם שוקולדי עשיר.

התופינים

כמה שיותר קטן ויותר גורמה- יותר טוב. אם אתם רוצים שיתר הקינוחים שלכם יהיו מלכותיים, הקפידו שיהיו תופינים של ביס אחד, אך ביס של ישכח לעולם. מסתבר שגם קינוחים כמו כנאפה, אשר אתם רגילים לאכול כאוכל רחוב, ניתן לשדרג לקינוח שערות כנאפה ומיני פיצוחים, עטופות בבצק מיוחד ומוגשות על סטיק כמו סוכריה על מקל. כמו כן, ניתן להכין מיני תופיני שוקולד וקרמל בשילוב ברנדי צרפתי אשר ידגישו את טעמם באופן משמעותי.

החומרים

חשוב לבקש מהקייטרינג, כי החומרים מהם יוכנו הקינוחים יהיו החומרים האיכותיים ביותר הקיימים בענף. שוקולד עם לפחות 70% אחוזי קקאו, ושימוש בפירות, סילאן, דבש, או כל ממתיק טבעי אחר על פני סוכר לבן רגיל. שימוש בברנדי מחייב ברנדי צרפתי איכותי ביותר, כך גם בגבינות שמנת. אם רוצים להשקיע בקינוח למלכותי עד פרטי פרטים, ניתן לבקש מהקייטרינג להכין את הביסקוויטים באופן עצמאי.

טעימות – לוודא שהקינוחים מדהימים

בכל שלב בהכנת כל קינוח, הגיעו לטעום אותו. קחו את הזמן ושימו לב לצורתו עצמו, האופן בו הוא יוגש וכמובן לטעמו. כל אלו יחדיו הופכים קינוח סטנדרטי לקינוח מלכותי. ברגע שתחושו כי כל ביס ממלא אתכם בעונג צרוף- כנראה שזהו הקינוח המושלם. לסיום, ניתן לראות, כי לא משנה אם החתונה היא מלכותית או רגילה, קינוחים מלכותיים אפשר להכין כך, או כך. אז אל תחששו ותנו לאורחים להרגיש כאילו הוזמנו לחתונת נסיך ונסיכה. והכיף הגדול מכל, הוא שבתקופה הקרובה, כל אשר ידברו עליו הוא אותו קינוח אשר הותיר עליהם חוויה של מלכות.
פורסם בקטגוריה הכנות לחתונה. אפשר להגיע לכאן עם קישור ישיר.